ساندویچ پنل سقفی roof sanwichpanel برای پوشش سقف سازه های ، اسکلت فلزی ، سوله ها ، انبارها ، کارگاه ها و موارد دیگر استفاده می شود . ساندویچ پنل سقفی یا همانساندویچ پانل سقفی با توجه به گام های ذوزنقه ای و شکل اورلپ آن احتمال نفوذ آب را به درون به صفر می رساند. جهت طول های بلند ( بیش از 13 متر ) امکان اورلپ شدن روی همدیگر را دارد. ساندویچ پانل سقفی به دو شکل دو رو ورق آلوزینک و یک رو ورق آلوزینک در بیرون و فویل آلومینیم در داخل در ضخامت 4 تا 10 سانتی متر تولید می گردند .
ساندویچ پانلهای سقفی با طرح شادولاین ذوزنقه ای تولید می شوند که این طرح در سطح ورق ساندویچ پانل دیده می شود و شرکت ماموت جهت زیباسازی نمای سقف در صورت شیب دار ورق هایی با طرح سفال تولید می نماید که همراه ساخت خرپا ، سقفی با ظاهر خیلی زیبا قابل ساخت است.

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی ماموت

Mammut roof sandwich panel
مدلها : ورق رویی شادولاین طرح ذوزنقه ای
باضخامت: 4 و 5 و 6 و 8 و 8.5 و 10 سانتی متر
باعرض: ثابت 1.08 متر با 7 سانتی متر اورلپ و مفید 1.01 متر
طول به همراه طرح ذوزنقه : 1 تا 13 متر به سفارش مشتری
طول به همراه ورق طرح سفال :  1.22 الی 7.015 متر ( مضربی از 5.30 سانتی متر

 

ورق ساندویچ پانل سقفی

ورق ساندویچ پانل سقفی از جنس آلوزینک یا گالوانیزه میباشد . ورق آلوزینک در ساندویچ پانل سقفی برای آب و هوای جغرافیایی مرطوب بسیار مناسب می باشد چرا که دچار زنگ زدگی نمی شود ، رنگ پذیری بالایی دارد و طول عمر بالایی دارد.

عایق ساندویچ پانل سقفی

فوم عایق ساندویچ پانل سقفی از جنس پلی یورتان میباشد. این فوم عایق سبک ، نرم در عین حال مستحکم می باشد . ضد حریق بوده و برای ساختن ساندویچ پانل  PIR کاربرد دارد.

کاربرد ساندویچ پانل سقفی

 

کاربرد ساندویچ پانل سقفی در سوله ها ، کانکس ها و اتاق های تمیز، سقف شیروانی ، اسکلت های فلزی، سردخانه ها و … می باشد .

لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ( قیمت روز ساندویچ پانل سقفی )

برای دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی در اسرع وقت  با شماره های اعلام  شده در ذیل تماس حاصل فرمایید.

ضمنا شرکت ماموت برای انتخاب درست ساندویچ پانلهای سقفی roof sanwichpane براساس ضریب انتقال حرارتی و فاصله ی تکیه گاه ها و همچنین نحوه ی اتصال آنها به سازه مشخصات فنی و جدول کدگذاری ذیل را در اختیار مشتریان محترم قرار داده است :