ساندویچ پانل های دیواری ماموت

ساندویچ پانل دیواری wall sandwichpanel برای دیواره های مکان های مسکونی ، اداری ، سوله ها ، انبارها ، کارگاه ها مثل کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.
ساندویچ پانل دیواری برای پوشاندن سطح دیوار یا دیواره ی سازه ها مانند سوله و انبار و … به کار می رود . ساندویچ پنل دیواری wall sandwichpanel دورو ورق آلوزینک Aluzinc ( که رنگ پذیری آلوزینگ از خواص ویژه ی آن است ) با ضخامت های مختلف در نمای سازه ها استفاده می شود . ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی از انواع ساندویچ پنل های دیواری wall sandwichpanel  محسوب می شود. این نوع ساندویچ پانل ها در طرح و رنگ های متنوع در دسترس خریداران محترم قرار می گیرد. ساندویچ پنل دیواری از دو لایه ورق و هسته ی مابین آنها تشکیل می شود . این دو لایه ورق بهتر است از جنس آلوزینک باشد که رنگ پذیری فوق العاده ای می باشد و ضد خش است و هسته ی مابین آنها عایق فوم پلی یورتان می باشد که نسوز با طول عمری بالا است . این نوع ساندویچ پانلها را میتوان مصالحی از ساختمان ها نام برد که از دو لایه ورق و فوم تزریق شده ی بین آنها تشکیل شده و برای پوشش دهی دیوارها استفاده می شود . برای پوشش سطح دیوارهای فضاهایی مانند سردخانه ، کانکس ، سازه های پیش ساخته و غیره استفاده می شوند.
نمایندگی 5010 ماموت ، فروش و نصب انواع ساندویچ پانل ( ساندویچ پانل ماموت ، ساندویچ پانل دیواری ماموت ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل سردخانه ای (Sandwich panel for cold storage) ، ساندویچ پانل دو رو نایلون Duplex nylon sandwichpanel ، ساندویچ پانل اتاق تمیز( Sandwichpanel of cleanroom )، ساندویچ پانل پلی یورتان – پنل ساندویچی ) مجری طرح های اسکلت فلزی ، کانکسconex  ، سوله hangar و …
ارائه کننده ی لیست قیمت ساندویچ پانل ها و ارائه دهنده ی مشاوره قبل از انجام پروژه ها در زمینه ی متراژ و نوع ساندویچ پانل مورد استفاده قرار می گیرد.